radek@paranoid.me 600-439-891

O mnie

Student 4 roku na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Robotyki, Akademii Górniczo-Hutniczej, kierunek: Automatyka i Robotyka, specjalizacja: Automatyka i Metrologia. Członek Wydziałowej Rady Samorządu Studentów na stanowisku: grafik komputerowy i administrator strony WRSS. Entuzjasta elektroniki i mechaniki. 

W ostatnich latach zajmowałem się projektowaniem szaty graficznej i administrowaniem kilku stron internetowych. Część z nich jest do zobaczenia w sekcji poniżej.  Oprócz tego zdobyłem doświadczenie przy projektowaniu i przygotowywaniu do druku plakatów, wizytówek, ulotek itp. na rzecz WRSS.

Jako student należę do koła naukowego Controllers AGH pełniąc funkcję członka zarządu koła. Pracuje w zespole rozwijającym projekt SWARM=, przeprowadzam modernizację frezarki CNC oraz prowadzę kurs z podstaw elektroniki. Projekt SWARM swoją nazwę bierze od angielskiego słowa, co w tłumaczeniu na język polski oznacza rój. Ogólną koncepcją całego przedsięwzięcia jest stworzenie takiego roju, którego osobnikami byłyby roboty zdolne komunikować się między sobą i wykonywać zadane im zadania. Więcej informacji na ten temat można uzyskać w dziale Prace naukowe

Dodatkowo pracuje nad projektem układu pomiaru mocy na korbie rowerowej. W miarę rozwoju projektu będę umieszczał kolejne kroki pracy w dziale Prace naukowe.

Moje CV